Pastor

Witam i zarazem dziękuję za zainteresowanie naszą społecznością:)

Jestem pastorem społeczności Kościoła Zielonoświątkowego - Chrześcijańskie Centrum Misja24 w Świebodzicach od 12 lat. 

Jest to 12 lat gdzie wspólnie z żoną Lucyną staramy się przekazać miłość Boga do człowieka – bo spotkanie się z Bożą miłością zmienia całkowicie życie człowieka i pozwala dostrzec ludzi żyjących wokół nas. 

W tej pracy wiernie wspierają nas nasi synowie a Bóg obdarzył nas trójką wspaniałych synów - Dawida, Wojtka i Tymoteusza.

Doświadczenie Bożej miłości i przebaczenia grzechów sprawia że z miłości do Boga i ludzi poświęciliśmy nasze życie dla ewangelii w Świebodzicach – bo pragniemy widzieć przemienione domy i rodziny - ojców i matki wyzwolone z więzów alkoholizmu i innych związań. Młodzież i dzieci mających nadzieję na przyszłość nie tylko w tym świecie ale i w wieczności. 

Widzieć życie zmienione człowieka przez Boga - jest bezcenne.

 Z Bożym Błogosławieństwem

 Pastor Zdzisław Niemiec


Pastor: Zdzisław Niemiec

e-mail: pastor.zdzislawniemiec@gmail.com

tel. 792 494 911

Zapraszamy na spotkanie z pastorem w biurze mieszczącym się na terenie kościoła przy ul. Wiejska 24. Można przyjść i porozmawiać na każdy temat, przedstawić swoje problemy bądź sugestie. Przed wizytą najlepiej umówić się telefonicznie.

Z Pastorem można porozmawiać w każdy czwartek od 17:00 do 18:00.


Lucyna Niemiec

e-mail: lucyna.niemiec@gmail.com 

tel. 792 964 597

Organizujemy różnego rodzaju spotkania dla kobiet: są to spotkania na których miło spędzamy czas dzieląc się swoimi przeżyciami i doświadczeniami z Bogiem. Jeśli jesteś zainteresowana to proszę o kontakt na mój e-mail lub telefonicznie.


Minęło 10 lat odkąd Pastor Zdzisław Niemiec i Pastorowa Lucyna Niemiec podjęli wyzwanie prowadzenia społeczności w Kościele Zielonoświątkowym w Świebodzicach

Poniżej filmik przygotowany specjalnie z tej okazji:

10 LECIE PASTORSTWA ZDZISŁAWA I LUCYNY NIEMIEC

10 LECIE PASTORSTWA ZDZISŁAWA I LUCYNY NIEMIEC


"Niech Wam błogosławi Pan..." tak właśnie zaśpiewały dzieci dla jubilatów, czyli Zdzisława i Lucyny Niemców. A okazja była zacna, bo to już 10 lat jak obieli posadę Pastora i Pastorowej w Świebodzickim zborze Kościoła Zielonoświątkowego. Był tort, były życzenia, nie obeszło się też bez łez wzruszenia.

UROCZYSTOŚĆ - 10 LECIA PASTORSTWA ZDZISŁAWA I LUCYNY NIEMIEC

UROCZYSTOŚĆ - 10 LECIA PASTORSTWA ZDZISŁAWA I LUCYNY NIEMIEC