KZ w Świebodzicach

 

Doświadczenie Bożej miłości i przebaczenia grzechów sprawia że z miłości do Boga i ludzi poświęciliśmy nasze życie dla ewangelii w Świebodzicach – bo pragniemy widzieć przemienione domy i rodziny - ojców i matki wyzwolone z więzów alkoholizmu i innych związań. Młodzież i dzieci mających nadzieję na przyszłość nie tylko w tym świecie ale i w wieczności. 

Widzieć życie zmienione człowieka przez Boga - jest bezcenne.

 Z Bożym Błogosławieństwem

 Pastor Zdzisław Niemiec


REMONT BUDYNKU KOŚCIOŁA - ŚWIEBODZICE UL. WIEJSKA 24

Historia budynku, w którym obecnie odbywają się nabożeństwa, sięga połowy XIX w. Został on wzniesiony przez baptystów, którzy użytkowali go jeszcze w latach powojennych. Następnie w czasach PRL-u został przejęty przez państwo i był użytkowany jako magazyn. Po przemianach ustrojowych obiekt został udostępniony kościołowi Zielonoświątkowemu przez baptystów, którzy go odzyskali.

Dnia 27.07.2014 obchodziliśmy wyjątkową, bo 10 rocznicę powstania naszego zboru. To była naprawdę fantastyczna uroczystość. Wyśmienici goście, fantastyczni mówcy, dużo wspomnień i łez wzruszenia oraz wiele niespodzianek. Na koniec wszyscy świętowaliśmy przy suto zastawionych stołach... Było po prostu pysznie... Jednak najważniejszy był i jest Jezus Chrystus.