Media


Minęło 10 lat odkąd Pastor Zdzisław Niemiec i Pastorowa Lucyna Niemiec podjęli wyzwanie prowadzenia społeczności w Kościele Zielonoświątkowym w Świebodzicach

Poniżej filmik przygotowany specjalnie z tej okazji:

10 LECIE PASTORSTWA ZDZISŁAWA I LUCYNY NIEMIEC

10 LECIE PASTORSTWA ZDZISŁAWA I LUCYNY NIEMIEC


"Niech Wam błogosławi Pan..." tak właśnie zaśpiewały dzieci dla jubilatów, czyli Zdzisława i Lucyny Niemców. A okazja była zacna, bo to już 10 lat jak obieli posadę Pastora i Pastorowej w Świebodzickim zborze Kościoła Zielonoświątkowego. Był tort, były życzenia, nie obeszło się też bez łez wzruszenia.

UROCZYSTOŚĆ - 10 LECIA PASTORSTWA ZDZISŁAWA I LUCYNY NIEMIEC

UROCZYSTOŚĆ - 10 LECIA PASTORSTWA ZDZISŁAWA I LUCYNY NIEMIEC


Film, który zamieszczamy pomiżej, to przeniesienie wydarzeń sprzed ponad 2 tysięcy lat do czasów współczesnych. Twórcy zastanawiają się, jak narodziny Chrystusa wyglądałyby dzisiaj. Zapraszamy do obejrzenia.

TRUDNE JASEŁKA

TRUDNE JASEŁKA


CHRZEŚCIJAŃSKI PIKNIK RODZINNY W ŚWIEBODZICACH 2017 R


KONFERENCJA "NOWY HORYZONT" 1 KWIECIEŃ 2017 R (FOTO)

Dr. Richard Willam: Misjonarz pochodzący z Singapuru, w wieku 12 lat miał nadprzyrodzone spotkanie z Jezusem Chrystusem i oddał swoje życie, aby podążać za Nim. Dziś pionier działalności ewangelizacyjnej w Tybecie, założyciel organizacji  History Maker International, która zakłada kościoły w wielu krajach Azji, m.in. w Chinach, w Nepalu, na Sri Lance. Jest płomiennym mówcą, a jego służbie towarzyszą uzdrowienia  i cuda.

Pastor Arkadiusz Obcieszko: Dynamiczny kaznodzieja, mówca motywacyjny, ewangelista z pasją poruszający się w ponadnaturalnym wymiarze Ducha Świętego. Współzałożyciel Kościoła Chrześcijan Wiary Ewangelicznej „Źródło” w Tarnowie, świeżo upieczony Pastor Kościoła oraz Lider Uwielbienia.


BOŻE NARODZENIE - WYSTĘP DZIECI


50 URODZINY LUCYNKI


BŁOGOSŁAWIEŃSTWO SOFII

Niech ci błogosławi PAN i niechaj cię strzeże.

Niech PAN rozjaśni nad tobą swoją twarz i niech przychylny ci będzie;

niech ku tobie skieruje PAN swój wzrok i niech zawsze darzy cię pokojem.

IV Mojż. 6:24-26

 


 


ŚLUB JUSTYNKI I WOJTKA

Właśnie dlatego mąż opuści ojca i matkę, złączy się ze swą żonąi stanie się z nią jednym ciałem.

1 Księga Mojżeszowa 2:24


CHRZEST 4 OSÓB:

Mieliśmy zaszczyt uczestnictwa w wyjątkowym wydarzeniu. Cztery osoby przyjęły chrzest na wyznanie wiary w Jezusa Chrystusa. Całe niebo raduje się razem z nami.

 


Chrześcijański Piknik Rodzinny w Świebodzicach 5 czerwiec 2016 r

W niedzielę 5 czerwca, na stadionie przy ul. Rekreacyjnej 1 , odbył się kolejny Chrześcijański Piknik Rodzinny. Organizatorem tego wydarzenia było Chrześcijańskie Centrum Misja 24 w Świebodzicach, z siedzibą przy ul. Wiejskiej 24, we współpracy z Burmistrzem - Panem Bogdanem Kożuchowiczem oraz Urzędem Miejskim. 

 


JEZUS  PRAWDZIWIE ZMARTWYCHWSTAŁ - WIELKANOC 2016 r.

Jezus zwyciężył, to wykonało się
szatan pokonany, Jezus złamał śmierci moc
Jezus jest Panem, o Alleluja
Po wieczne czasy Królem Królów jest.

Odsłona dramy w wykonaniu młodszej młodzieży:

Jezus jest Panem - ta prawda jest z nami w każdym dniu roku. Fakt zamartwychwstania Jezusa to sens naszego życia. Nie ma nic ważniejszego od tego, że Jezus - Bóg - oddał życie za nas i dał nam życie wieczne. Dzień, w którym obchodzimy pamiatkę zmartwychwstania, jest dla nas szczególnym dniem w roku. Dniem, w którym wspólnie w kościele chcemy się dzielić radością z tego wydarzenia. 


DZIEŃ KOBIET W KOŚCIELE:

Dzień Kobiet, zachęca do refleksji nad rolą kobiety. Trzeba mieć na uwadze naszego Nauczyciela - Pana Jezusa, który wskazuje nam drogę myślenia i postępowania w każdej dziedzinie. Jeśli więc On okazuje pełną szacunku miłość do kobiet, pełną wewnętrznej wolności, pozbawionej wszelkiego niedowartościowania, to takie powinno być również spojrzenie każdego chrześcijanina.


Wyjątkowy koncert Grzegorza Kloca z zespołem, podczas którego mogliśmy posłuchać utworów wywyższających Boga i opowiadających o Jego miłości i uwielbiać naszego Pana, a po koncercie zjeść ciasta, kanapki oraz pyszną zapiekankę.

To był wyjątkowy czas.


ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIA W NASZYM KOŚCIELE 2015 r


JARMARK BOŻONARODZENIOWY ŚWIEBODZICE 2015 r

Oto nasze stoisko:


OBIAD DZIĘKCZYNNY PO NABOŻEŃSTWIE DLA CZŁONKÓW KOŚCIOŁA

20 WRZESIEŃ 2015.

Wszyscy członkowie Kościoła mogli po niedzielnym Nabożeństwie wspólnie usiąść do obiadu i spędzić czas na miłych i serdecznych rozmowach.


CHRZEŚCIJAŃSKI PIKNIK RODZINNY 23 SIERPIEŃ 2015 - ŚWIEBODZICE.

Zwieńczeniem „Tygodnia z misją” był piknik rodzinny, który zorganizowaliśmy dla mieszkańców Świebodzic na płycie boiska OSIR-u. Choć pogoda chciała nas na początku wystraszyć i przegonić, my nie dawaliśmy za wygraną i śpiewaliśmy jeszcze głośniej - wychwalając Pana Boga. Słońce długo nie dało nam na siebie czekać .


Majowy piknik u Pastorostwa.Błogosławieństwo Hani.

Panie Boze, przeprowadż Hanię bezpiecznie przez niebezpieczenstwa dzieciństwa, by dorosła do pełnoletności, wykonywała swoją pracę i świadczyła o Tobie. Błogosław Panie, ją dzisiaj i przez wszystkie dni jej zycia. Alleluja.


Ewangelizacja lipiec 2014 r.