Archiwum

Przejdź do -> AKTUALNOŚCI I KALENDARZ KOŚCIOŁA


KONFERENCJA "NOWY HORYZONT" 1 KWIECIEŃ 2017 R (FOTO)

Dr. Richard Willam: Misjonarz pochodzący z Singapuru, w wieku 12 lat miał nadprzyrodzone spotkanie z Jezusem Chrystusem i oddał swoje życie, aby podążać za Nim. Dziś pionier działalności ewangelizacyjnej w Tybecie, założyciel organizacji  History Maker International, która zakłada kościoły w wielu krajach Azji, m.in. w Chinach, w Nepalu, na Sri Lance. Jest płomiennym mówcą, a jego służbie towarzyszą uzdrowienia  i cuda.

Pastor Arkadiusz Obcieszko: Dynamiczny kaznodzieja, mówca motywacyjny, ewangelista z pasją poruszający się w ponadnaturalnym wymiarze Ducha Świętego. Współzałożyciel Kościoła Chrześcijan Wiary Ewangelicznej „Źródło” w Tarnowie, świeżo upieczony Pastor Kościoła oraz Lider Uwielbienia.

KONFERENCJA NOWY HORYZONT SESJA 1

KONFERENCJA NOWY HORYZONT SESJA 1Koncert Mai i Pawła Ludwiczak.

Dnia 6 stycznia 2017 r. odbyło się świąteczne spotkanie przy nastrojowej muzyce w wykonaniu Mai i Pawła Ludwiczak.

Maja Ludwiczak - wokalistka, songwriterka, artystka o ciemnym głosie, zafascynowana - jak sama mówi - "muzyką prawdziwą"

Paweł Ludwiczak - gitarzysta, basista, prywatnie mąż Mai

>>>LINK DO FILMIKU Z KONCERTU MAI I PAWŁA LUDWICZAK<<<


Wielu błogosławionych dni w nowym 2017 roku!!

"Jam jest alfa i omega [początek i koniec], mówi Pan, Bóg, Ten, który jest i który był, i który ma przyjść, Wszechmogący."

Ob.Jana 1;8

Nowy Rok wraz z rodzinami mogliśmy przywitać w Kościele. Zabawy zarówno dla dorosłych jak i dzieci powodowały, że nikt z zebranych się nie nudził. Pomiędzy tradycyjnymi tańcami uczestnicy uczyli się tańców wspólnych jak również interesujących układów tanecznych.

Poniżej krótki filmik z zabawy.

SYLWESTER 2016/2017 KZ ŚWIEBODZICE

SYLWESTER 2016/2017 KZ ŚWIEBODZICE


50 URODZINY LUCYNKI


BŁOGOSŁAWIEŃSTWO SOFII, 25 GRUDZIEŃ 2016r

 


JARMARK BOŻONARODZENIOWY, ŚWIEBODZICE 2016rWyznanie wiary w Jezusa Chrystusa. Całe niebo raduje się razem z nami.

Chrzest Izy, 4 grudzień 2016 r

 


 Ślub Justynki i Wojtka, 27 sierpień 2016 r:
 


CHRZEST

Mieliśmy zaszczyt uczestnictwa w wyjątkowym wydarzeniu. Cztery osoby przyjęły chrzest na wyznanie wiary w Jezusa Chrystusa. Całe niebo raduje się razem z nami.


JEZUS  PRAWDZIWIE ZMARTWYCHWSTAŁ - WIELKANOC 2016 r.

Jezus zwyciężył, to wykonało się
szatan pokonany, Jezus złamał śmierci moc
Jezus jest Panem, o Alleluja
Po wieczne czasy Królem Królów jest.

Odsłona dramy w wykonaniu młodszej młodzieży:

Jezus jest Panem - ta prawda jest z nami w każdym dniu roku. Fakt zamartwychwstania Jezusa to sens naszego życia. Nie ma nic ważniejszego od tego, że Jezus - Bóg - oddał życie za nas i dał nam życie wieczne. Dzień, w którym obchodzimy pamiatkę zmartwychwstania, jest dla nas szczególnym dniem w roku. Dniem, w którym wspólnie w kościele chcemy się dzielić radością z tego wydarzenia. 


DZIEŃ KOBIET W KOŚCIELE:

Dzień Kobiet, zachęca do refleksji nad rolą kobiety. Trzeba mieć na uwadze naszego Nauczyciela - Pana Jezusa, który wskazuje nam drogę myślenia i postępowania w każdej dziedzinie. Jeśli więc On okazuje pełną szacunku miłość do kobiet, pełną wewnętrznej wolności, pozbawionej wszelkiego niedowartościowania, to takie powinno być również spojrzenie każdego chrześcijanina.


 

KONCERT - GRZEGORZ KLOC

Wyjątkowy koncert Grzegorza Kloca z zespołem, podczas którego mogliśmy posłuchać utworów wywyższających Boga i opowiadających o Jego miłości i uwielbiać naszego Pana, a po koncercie zjeść ciasta, kanapki oraz pyszną zapiekankę.

To był wyjątkowy czas.


ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIA W NASZYM KOŚCIELE 2015 r


JARMARK BOŻONARODZENIOWY ŚWIEBODZICE 2015 r

Oto nasze stoisko:


CHRZEŚCIJAŃSKI PIKNIK RODZINNY 23 SIERPIEŃ 2015 - ŚWIEBODZICE